Ośrodki wypoczynkowe dla pracowników

Imprezy integracyjne to coraz popularniejsza forma zacieśniania relacji między pracownikami. Szczególnym zainteresowaniem ten rejon Polski cieszy się wśród mieszkańców stolicy – dojazd zajmuje niewiele czasu, a spokojna przyroda zapewnia przyjemny odpoczynek i relaks.

Wychodząc naprzeciw takim oczekiwaniom, na Mazurach powstaje coraz więcej ośrodków wypoczynkowych, które równie chętnie przyjmują w swoich progach całe firmy. Oprócz pokoi noclegowych ośrodki są wyposażone w duże sale konferencyjne, a większe placówki dysponują nawet kilkoma takimi salami. Pokoje są zwykle dwu- albo trzyosobowe, a każdy pokój ma swoją łazienkę. Na miejscu w ośrodku znajduje się też jadalnia, w której bez trudu pomieszczą się wszyscy goście. W przypadku, gdy ośrodek gości więcej grup, możliwe jest ustalanie godzin posiłków, tak aby każda grupa miała jadalnię tylko do własnej dyspozycji.

Noclegi możliwe są w tradycyjnym hotelach i pensjonatach, ale są też ośrodki, które w głównym budynku mają tylko jadalnie i duże sale konferencyjne i rekreacyjne. Nocleg dostępny jest w osobnych domkach albo bungalowach, co znacznie podnosi atrakcyjność wypoczynku. Domki są wyposażone w łazienki i przestronne tarasy, a w jednym domku może nocować kilka osób.

Przeczytaj także: